SUN DAY

SUN DAY

Сонцезахисна серія SUN DAY була створена на основі вітамінного комплексу в поєднанні з натуральними інгредієнтами, які забезпечують безпечний загар, дбайливо захищаючи шкіру від негативного впливу сонячних променів. Підходить для всієї родини.
Лінійка представлена трьома водостійкими засобами з оптимальним діапазоном захисту SPF 15, 25 і 30, які зроблять перебування на сонці для вас оптимально безпечним. SUN DAY в своєму асортименті також пропонує засоби після засмаги - живильний крем з Д-пантенолом і легкий охолоджуючий гель на основі алое вера. Усі продукти серії мають гіпоалергенний запашник, тому відмінно підходять для чутливої шкіри, не дратують різкими ароматами.

Унікальні властивості і надійний захист від UVA/UBA променів лінійки SUN DAY дозволяють вам тривалий час знаходиться на сонці, не турбуючись про стан шкіри. Формули продуктів збагачені унікальним компонентом екстракту зелених чашок горіха, який є натуральним бронзуючим фактором і сприяє посиленню засмаги. Варто згадати і про масло виноградних кісточок, яке представляє собою цінне джерело антиоксидантів, уповільнює процеси старіння шкіри.


Продукція бренду:

Назад до списку