ORGANIC CONTROL

ORGANIC  CONTROL

ORGANIC CONTROL - це перша в Україні лінійка органічних засобів по догляду за будинком, що отримала сертифікат якості Європейського незалежного Інституту екологічної сертифікації продукції «ICEA» (Італія).

До складу продуктів ORGANIC CONTROL входять тільки натуральні інгредієнти, які абсолютно нешкідливі для людського організму і не завдають шкоди навколишньому середовищу. Уся серія органічних засобів для прання білизни та миття посуду ORGANIC CONTROL пройшла тести в незалежних лабораторіях Європи, що підтверджує їх відмінну якість і безпеку у використанні.

Продукти ORGANIC CONTROL спрямовані на зниження негативного впливу на навколишнє середовище: не впливають на токсичність води і сприяють швидкому біологічному розкладанню. Органічні засоби для прання білизни гарантують абсолютно безпечне прання, оскільки є безфосфатними. Рослинні компоненти, що входять до складу вищезазначених мийних засобів, легко розчиняються у воді, не залишаючись на шкірі, посуді або речах, таким чином зберігаючи здоров'я для всієї вашої сім'ї.

Органічна продукція ТМ «ORGANIC CONTROL» - це гарант безпеки, ефективності і надійності. Згідно з нормами і критеріями ICEA, фахівці компанії «Альянс краси» при виготовленні даних продуктів використовують тільки екологічно чисту сировину рослинного походження, що не викликає у людини ніяких алергічних реакцій і без побоювань може застосовуватися для дітей.

Продукція бренду на сайті ORGANIC CONTROL


Назад до списку