Міцелярна вода - унікальне джерело очищення

10 Жовтня 2016

Кожній жінці або дівчині добре знайомий момент, коли приходить час змивати свій макіяж після інтенсивного робочого або насиченого дня.

Міцелярна вода - унікальне джерело очищення

Використовуючи різні види засобів для демакіяжу, ми нерідко зіштовхуємося з проблемою появи жирної плівки на обличчі або неякісним видаленням make-up.

Останнім часом все частіше в косметичному середовищі стали говорити про унікальні властивості міцелярної води. Вперше цей продукт виник у Франції. Спочатку він не застосовувався в косметичній галузі - це був спеціально створений засіб для очищення шкіри людей, які страждають на різні дерматологічні захворювання (сухість, лущення, подразнення). Пізніше його почали використовувати в гігієнічних цілях - для догляду за новонародженими. І тільки згодом винахідливі технологи-фармацевти впровадили міцелярну воду в косметичну сферу, тим самим спростивши процедуру зняття макіяжу для багатьох жінок.

Свої унікальні властивості міцелярна вода отримала завдяки міцелам, які входять до її складу. Це дрібні частинки у вигляді рідких сферичних кристалів. Саме вони притягують до себе надлишки жиру і різні забруднення, тим самим очищаючи поверхню нашої шкіри. Міцелярна вода не містить хімічно шкідливих речовин, спирту, парабенів, мила або синтетичних барвників, які в інших засобах для зняття макіяжу буквально в'їдаються в шкіру, щоб очистити її від бруду. Продукт обережно, делікатно і ефективно видаляє забруднення з вашого обличчя, не дратуючи навіть найчутливішу шкіру. За допомогою цього засобу ви набагато спростите процедуру зняття макіяжу. Не потрібно довго перед дзеркалом терти обличчя або очі, щоб позбавиться від надлишків косметики. Міцелярна вода легко і невимушено приведе вашу шкіру в нормальний стан у кінці дня.

Компанія «Альянс краси» приділяє особливу увагу міцелярній серії продуктів. Міцелярна вода, молочко, гель і мус від торгових марок «Family doctor», «Energy of vitamins», «Bio Pharma» зроблять процес очищення вашої шкіри приємним і результативним. Кожен продукт був розроблений за спеціальною рецептурою з урахуванням особливостей шкіри і потреб кожної жінки. Завдяки широкому асортименту міцелярної серії, ви без труднощів зможете вибрати відповідний для себе міцелярний засіб, який стане надійним помічником у вашій щоденній процедурі очищення шкіри.Повернутися до списку

Інші новини

10 Жовтня 2016
«Альянс краси» на варті природоохоронної діяльності
Компанія «Альянс краси» протягом свого існування активно піклується про охорону навколишнього середовища. Одне з важливих напрямків в роботі підприємства займає природоохоронна діяльність.
10 Жовтня 2016
Крем-догляд для рук
Компанія «Альянс краси» пропонує вам новинку в догляді за руками - крем-догляд. Нова формула і компактна упаковка робить його мобільним і дозволяє отримати повноцінний догляд за руками в будь-який час.
10 Жовтня 2016
Футбол, як ритм життя!
Спорт завжди надихав і гартував людей. Піднімав патріотичний дух народу і спонукав до нових звершень всіх відомих нам чемпіонів. <br>