Обліпиха - цілюще джерело жіночої краси

10 Жовтня 2016

Усім нам ще з дитинства добре знайомий приємний аромат і особливий смак яскравої та сонячної обліпихи. Хто не пам'ятає запашний обліпиховий бабусин чай або солодке варення, які були «панацеєю» від усіх існуючих застуд?! 

 Обліпиха - цілюще джерело жіночої краси

Кожен з нас прекрасно знає, наскільки корисна для здоров'я людини ця ягода, яка містить цілий вітамінний комплекс, необхідний для міцного імунітету. А чи знаємо ми особливості застосування обліпихи в косметології? Наскільки велика її «косметологічна сила»?

Слід розпочати з того, що обліпиха - справжня знахідка для підтримки здоров'я і краси нашої шкіри. Масло, яке роблять з цієї ягоди, є прекрасним помічником для зів'ялої шкіри. Воно підвищує пружність, піднімає тонус і навіть сприяє розгладженню зморшок на обличчі. З його допомогою прибирають веснянки, позбавляються від пігментації, лікують різні пошкодження. Завдяки своєму зволожуючому і поживному ефекту, масло обліпихи чудово підходить для сухої шкіри, схильної до лущення. Застосовується воно і для догляду за губами, шкірою навколо очей і віями.

Не менш корисна обліпиха і для волосся. Відвар з обліпихи запобігає їх випаданню і навіть лікує облисіння. Шампуні, створені на основі обліпихи, сприяють зміцненню волосяних цибулин, роблять волосся пишним, густим і блискучим.

Серія косметичних засобів ТМ «OBLEPIKHA» від компанії «Альянс краси», де головним компонентом є саме цілюще масло обліпихи, пропонує вашій увазі цілий комплекс продуктів по догляду за вашим тілом, обличчям і волоссям. Завдяки унікальним властивостям обліпихи, ваша шкіра отримає повноцінний заряд вітамінів і мікроелементів, подарувавши вам красу та здоров'я!Повернутися до списку

Інші новини

10 Жовтня 2016
«Альянс краси» дарує дітям ігрові майданчики!
Велика частина соціальної та благодійної діяльності компанії «Альянс краси» спрямована на розвиток і благополуччя дітей в Вишгородському районі Київської області.
10 Жовтня 2016
«Альянс краси» на шляху благодійності
Одним із важливих напрямків діяльності Фармацевтичного науково-дослідного центру «Альянс краси» є благодійність.
10 Жовтня 2016
Культурні традиції разом з «Альянсом краси»
«Альянс краси» бере активну участь у розвитку Вишгородського району, де знаходиться підприємство компанії, і часто приєднується до святкування різних заходів, які проходять в селах.