Обліпиха - цілюще джерело жіночої краси

10 Жовтня 2016

Усім нам ще з дитинства добре знайомий приємний аромат і особливий смак яскравої та сонячної обліпихи. Хто не пам'ятає запашний обліпиховий бабусин чай або солодке варення, які були «панацеєю» від усіх існуючих застуд?! 

 Обліпиха - цілюще джерело жіночої краси

Кожен з нас прекрасно знає, наскільки корисна для здоров'я людини ця ягода, яка містить цілий вітамінний комплекс, необхідний для міцного імунітету. А чи знаємо ми особливості застосування обліпихи в косметології? Наскільки велика її «косметологічна сила»?

Слід розпочати з того, що обліпиха - справжня знахідка для підтримки здоров'я і краси нашої шкіри. Масло, яке роблять з цієї ягоди, є прекрасним помічником для зів'ялої шкіри. Воно підвищує пружність, піднімає тонус і навіть сприяє розгладженню зморшок на обличчі. З його допомогою прибирають веснянки, позбавляються від пігментації, лікують різні пошкодження. Завдяки своєму зволожуючому і поживному ефекту, масло обліпихи чудово підходить для сухої шкіри, схильної до лущення. Застосовується воно і для догляду за губами, шкірою навколо очей і віями.

Не менш корисна обліпиха і для волосся. Відвар з обліпихи запобігає їх випаданню і навіть лікує облисіння. Шампуні, створені на основі обліпихи, сприяють зміцненню волосяних цибулин, роблять волосся пишним, густим і блискучим.

Серія косметичних засобів ТМ «OBLEPIKHA» від компанії «Альянс краси», де головним компонентом є саме цілюще масло обліпихи, пропонує вашій увазі цілий комплекс продуктів по догляду за вашим тілом, обличчям і волоссям. Завдяки унікальним властивостям обліпихи, ваша шкіра отримає повноцінний заряд вітамінів і мікроелементів, подарувавши вам красу та здоров'я!Повернутися до списку

Інші новини

10 Жовтня 2016
Міцелярна вода - унікальне джерело очищення
Кожній жінці або дівчині добре знайомий момент, коли приходить час змивати свій макіяж після інтенсивного робочого або насиченого дня.
9 Жовтня 2016
Профорієнтація школярів разом з «Альянсом краси»
Керівництво компанії «Альянс краси» впевнене, що успішний розвиток нашої країни залежить від її молоді, тому приділяє особливу увагу питанням профорієнтації школярів району.
10 Жовтня 2016
«Альянс краси» на варті природоохоронної діяльності
Компанія «Альянс краси» протягом свого існування активно піклується про охорону навколишнього середовища. Одне з важливих напрямків в роботі підприємства займає природоохоронна діяльність.