Особливості осіннього догляду за шкірою

10 Жовтня 2016

Багато дівчат зауважують, що з приходом осені шкіра стає червоною, лущиться, більше помітні її недоліки. Для того, щоб цього уникнути, необхідно внести корегування в щоденний догляд.

Особливості осіннього догляду за шкірою

Креми і косметика

Якщо влітку ви віддавали перевагу зволожуючим кремам із сонцезахисним ефектом, то восени зверніть увагу на живильні креми з легкою текстурою. Вони будуть живити шкіру і насичувати її необхідними мікроелементами. Відмовтеся від звичайного мила, воно має властивість підсушувати шкіру, адже восени вона й так схильна до лущення внаслідок зміни температур. Використовуйте спеціальний засіб для вмивання, наприклад, ніжне молочко від ТМ «Family DOCTOR». Воно дбайливо очищає шкіру від забруднень і макіяжу, не сушить і не стягує її.

Живлення

Зверніть увагу на свій раціон і доповніть його продуктами, які містять вітамін D і омега кислоти. Саме вони дуже важливі для жіночої краси, здорового стану волосся і молодості шкіри.

Необхідно також не забувайте робити маски для обличчя, 1-2 рази на тиждень. Восени добре використовувати маски із зародків пшениці, вівсяних пластівців, натуральних вершків, кави і оливкового масла.

Пам’ятайте! Лише правильний догляд допоможе зберегти красу шкіри під час будь-якої пори року.Повернутися до списку

Інші новини

10 Жовтня 2016
Міцелярна вода - унікальне джерело очищення
Кожній жінці або дівчині добре знайомий момент, коли приходить час змивати свій макіяж після інтенсивного робочого або насиченого дня.
10 Жовтня 2016
Футбол, як ритм життя!
Спорт завжди надихав і гартував людей. Піднімав патріотичний дух народу і спонукав до нових звершень всіх відомих нам чемпіонів. <br>
10 Жовтня 2016
Обліпиха - цілюще джерело жіночої краси
Усім нам ще з дитинства добре знайомий приємний аромат і особливий смак яскравої та сонячної обліпихи. Хто не пам'ятає запашний обліпиховий бабусин чай або солодке варення, які були «панацеєю» від усіх існуючих застуд?!