Особливості осіннього догляду за шкірою

10 Жовтня 2016

Багато дівчат зауважують, що з приходом осені шкіра стає червоною, лущиться, більше помітні її недоліки. Для того, щоб цього уникнути, необхідно внести корегування в щоденний догляд.

Особливості осіннього догляду за шкірою

Креми і косметика

Якщо влітку ви віддавали перевагу зволожуючим кремам із сонцезахисним ефектом, то восени зверніть увагу на живильні креми з легкою текстурою. Вони будуть живити шкіру і насичувати її необхідними мікроелементами. Відмовтеся від звичайного мила, воно має властивість підсушувати шкіру, адже восени вона й так схильна до лущення внаслідок зміни температур. Використовуйте спеціальний засіб для вмивання, наприклад, ніжне молочко від ТМ «Family DOCTOR». Воно дбайливо очищає шкіру від забруднень і макіяжу, не сушить і не стягує її.

Живлення

Зверніть увагу на свій раціон і доповніть його продуктами, які містять вітамін D і омега кислоти. Саме вони дуже важливі для жіночої краси, здорового стану волосся і молодості шкіри.

Необхідно також не забувайте робити маски для обличчя, 1-2 рази на тиждень. Восени добре використовувати маски із зародків пшениці, вівсяних пластівців, натуральних вершків, кави і оливкового масла.

Пам’ятайте! Лише правильний догляд допоможе зберегти красу шкіри під час будь-якої пори року.Повернутися до списку

Інші новини

10 Жовтня 2016
«Альянс краси» на шляху благодійності
Одним із важливих напрямків діяльності Фармацевтичного науково-дослідного центру «Альянс краси» є благодійність.
10 Жовтня 2016
«Альянс краси» дарує дітям ігрові майданчики!
Велика частина соціальної та благодійної діяльності компанії «Альянс краси» спрямована на розвиток і благополуччя дітей в Вишгородському районі Київської області.
10 Жовтня 2016
Культурні традиції разом з «Альянсом краси»
«Альянс краси» бере активну участь у розвитку Вишгородського району, де знаходиться підприємство компанії, і часто приєднується до святкування різних заходів, які проходять в селах.