KLYAKSA

KLYAKSA

Дитяча «кльова» косметика KLYAKSA - це надійний і безпечний помічник для батьків по догляду за дитиною. Гіпоалергенний запашник, відсутність парабенів і барвників, а також екстракти лікарських трав забезпечать вашому малюкові дбайливий догляд і надійний захист його шкіри.

Відмінною особливістю цих продуктів також є унікальна форма флаконів у вигляді пазлів, а також «кльові» назви, які допоможуть вам залучити малюка в цікаву гру, зробивши гігієнічний догляд улюбленим заняттям. Веселі і строкаті картинки на флаконах стануть улюбленими героями ваших малюків.

Лінійка представлена двома сонцезахисними засобами з максимальним ступенем SPF 50 (для моря) і SPF 30 (для прогулянок з малюком по місту і саду). Ці рецептури забезпечують не тільки надійний захист для вашого маленького скарба, а й дарують комплекс поживних речовин (в тому числі Д-пантенол), які захищають шкіру від пересушування і лущення. Ці продукти з успіхом також можуть використовувати і дорослі.

Лінійка KLYAKSA доповнена засобами для ванни і душа, необхідних для щоденного миття дитини. Продукти мають гіпоалергенний запашник, допоможуть вам купати малюка, не дратуючи його очі. Завдяки спеціальному шампуню для дівчат з довгим волоссям, ви також назавжди позбавитеся від труднощів із розчісуванням.
Усі інгредієнти косметики підібрані з урахуванням чутливості шкіри малюка, не містять мила, дбайливо і ефективно очищають від бактерій, живлячи, захищаючи і доглядаючи за нею так, як це необхідно для дитини.

Продукція бренду:

Назад до списку