VIVA OLIVA

VIVA OLIVA

VIVA OLIVA - таємниця зеленого золота!

Кожен флакон цієї унікальної серії збагачений найціннішою оливковою олією - Extra Virgin.

Масло оливи по-іншому називають «рідким золотом», - настільки корисним є його склад! Потрібно відзначити, що багато жінок із Стародавньої Греції використовували цей засіб для збереження молодості своєї шкіри.

У чому ж секрет корисних властивостей оливкової олії?
Варто наголосити, що оливкова олія багата на вітаміни Е і А. Перші - сприяють продовженню молодості шкіри, другі - її зволоженню і підтримують еластичність.

Оливкова олія відома також й іншими не менш корисними вітамінами (В, D, K та інші), містить мононенасичені жири, які покращують стан шкіри.

Завдяки багатому складу, масло має регенеруючі, що відновлюють, зволожуючі і живильні властивості. Воно є прекрасним захисником шкіри від шкідливого впливу ультрафіолету, вберігає від обвітрювання і обмороження, покращує кисневий обмін і живлення шкіри, при цьому перешкоджаючи процесам старіння.

Сприятливий цілющий вплив оливкова олія надає також на волосся, будучи джерелом поживних речовин для сухого і пошкодженого волосся. Воно надає їм здоровий блиск, робить слухняними і густими, впорядковує структуру, зупиняє випадання, стимулює зростання, назавжди позбавляючи ваше волосся від посічених кінчиків.

Завдяки таким цінним якостям, оливкова олія стала основою косметичної серії VIVA OLIVA, де кожна формула унікальна своїми властивостями.

Насолоджуйтеся молодістю і здоров'ям з продукцією VIVA OLIVA!

Усе найкраще для вас!

Продукція бренду:

Назад до списку