Історія

   

     Компанія «Альянс краси» була створена в 2000 році і починала свою діяльність, як дистриб'ютор косметичної продукції провідних білоруських виробників. Засновники компанії постійно прагнули до розвитку в косметичній галузі й, досягнувши певних результатів, не зупинялися, а ставили перед собою нові завдання та цілі.    

     У 2004 році був створений перший крем «Альянсу краси» під маркою «Мій каприз» - відмінний за якістю і доступний за ціною для українського споживача. Через рік компанія була нагороджена Всеукраїнським знаком якості «Вища проба» - за бездоганність і конкурентоспроможність косметичної продукції ТМ «Мій каприз».

Історія

     Крокуючи нога в ногу з новими технологіями виробництва косметичної продукції, в 2006 році «Альянс краси» випускає широкий асортимент продукції вже другий власної торгової марки під назвою «Смачні секрети». Деякий час по тому виходить у світ продукція під торговою маркою «Клініка здоров'я».     

     Активний розвиток в розробці власної косметичної продукції наштовхнуло засновників компанії на думку про створення власного виробництва. У 2007 році в с. Синяк, Вишгородського району, Київської області був заснований Фармацевтичний науково-дослідний центр «Альянс краси» - підприємство, яке спеціалізується на розробці і виготовленні косметичної продукції.Сьогодні «Альянс краси» - успішний лідер на косметичному ринку України. Продукція компанії за кількістю і якістю пропонованих косметичних засобів не поступається відомим світовим брендам, виділяючись серед вітчизняних фірм особливою відповідальністю до якості виробленого товару.

За багато років роботи на косметичному ринку «Альянс краси» з маленької компанії перетворився в одне з потужних і високорозвинених підприємств європейського напрямку нашої країни. Сьогодні продукція «Альянсу краси» користується глибоким довірою з боку як українського, так і зарубіжного покупця, що є найбільшою нагородою за нашу працю.