Виробництво

Виробничий майданчик фармацевтичного науково-дослідного центру «Альянс краси» знаходиться в Київській області, Вишгородському району с. Синяк. Це масштабний завод з виготовлення різних видів косметичної продукції.

       Фабрика налічує понад 300 осіб робочого персоналу, який складає основну цінність компанії.

       Процес виготовлення продукції повністю автоматизовано. Сучасне обладнання та новітні технології дозволяють сьогодні компанії випускати понад 350 найменувань власної продукції і 300 позицій для контрактного виробництва. Для дотримання безпеки продукції, що випускається на заводі, була впроваджена спеціальна система контролю санітарного стану виробництва: персоналу, приміщень, обладнання.

     Для дотримання безпеки продукції, що випускається на заводі, була впроваджена спеціальна система контролю санітарного стану виробництва: персоналу, приміщень, обладнання.

     Процес виготовлення продукції повністю автоматизовано. Сучасне обладнання та новітні технології дозволяють сьогодні компанії випускати понад 350 найменувань власної продукції і 300 позицій для контрактного виробництва. Для забезпечення безпеки продукції, що випускається на заводі була впроваджена спеціальна система контролю санітарного стану виробництва: персоналу, приміщень, обладнання.

     Окрему увагу варто звернути на очисну систему води на заводі. Це ціла сучасна станція. Оскільки вода є основою всіх косметичних продуктів, дуже важливо позбавити її від домішок, солей, зайвих мікрочастинок. Спеціальне обладнання, розміщене на заводі, дозволяє зробити це якісно, ​​а головне - отримати відмінний результат для властивості продукту.

     Завдяки наявності власних дослідницької та мікробіологічної лабораторій, компанія має можливість робити різні види тестування продукту на початковому і кінцевому етапах, а також здійснювати мікробіологічний контроль виробленої продукції і всієї сировини, що надходить на виробництво.

     На підприємстві також розроблена і впроваджена міжнародна система управління якістю (Належна Виробнича Практика) GMP 22716, щорічно контрольована європейським чеським сертифікаційним органом LL-C. Це означає, що якість виробництва продукції компанії підпадає під встановлені європейські норми.


     Дуже багато уваги на підприємстві приділяється санітарному стану приміщення та персоналу. Стерильність, чистота і строгий контроль над гігієною співробітників - одне з важливих напрямків в діяльності компанії.


Сьогодні «Альянс краси» є яскравим прикладом підприємства, що працює за європейськими стандартами, діяльність якого заснована на забезпеченні стабільно високої якості продукції.