Соціальна діяльність


Соціальний напрям є вкрай важливим для нашого підприємства. Для мене це велика відповідальність перед людьми, поруч з якими я живу і працюю. Тому, ми не збираємося зупинятися на досягнутому і будемо продовжувати далі впевнено крокувати дорогою добрих справ.

генеральний директор компанії "Альянс краси" Вадим ГЕРАЩЕНКО

      Корпоративно-соціальна відповідальність - це один із основних напрямків діяльності для будь-якої розвиненої компанії. Виконання додаткових соціальних зобов'язань перед суспільством –головна особливість підприємства з активною громадською позицією і діяльністю. Робота в даному напрямку властива компанії, що піклується не тільки про свій розвиток, а й розвиток людства і навколишнього середовища в тому числі.

      З моменту створення в Київській області, Вишгородському районі компанії «Альянс краси», засновники підприємства почали активну соціальну роботу, спрямовану на підтримку різних верств населення району та благоустрою рідного для них краю.

      Протягом періоду свого функціонування «Альянс краси» реалізував не один десяток проектів і акцій, спрямованих на благо суспільства.

      За багато років роботи в районі, допомога для компанії стала окремим напрямком діяльності, який, за словами генерального директора Вадима Геращенка, він планує розвивати на постійній основі. Протягом великого періоду вдалося зробити чимало добрих справ і надати підтримку не одній сім'ї або окремій людині. Адресна допомога малозабезпеченим та багатодітним сім'ям, одиноким матерям, інвалідам, людям похилого віку; підтримка дитячих садків та шкільних навчальних закладів; допомога в організації культурних заходів і свят; реалізація екологічних проектів - і це тільки частина того, що «Альянсу краси» вдалося втілити в багатьох селах Вишгородського району.

      Окрім соціальних проектів, компанія не забуває і про благодійну діяльність, активно співпрацюючи з районною організацією Товариства Червоного Хреста та благодійними організаціями, діяльність яких спрямована на підтримку бійців АТО. За період такої взаємодії «Альянсу краси» вдалося передати на потреби окремих людей і хлопців, які зараз стоять на передовій Сходу нашої країни, десятки ящиків з косметичною продукцією, необхідної для гігієни людини.

      Компанія також здійснює активну фінансову і матеріальну підтримку шкіл району, де знаходиться підприємство, проводить на власному виробництві профорієнтаційну роботу для школярів, залучаючи для цього відповідних фахівців.

      Сьогодні «Альянс краси» зарекомендувала себе, як компанія, яка веде активну і постійну соціальну діяльність, намагаючись поєднувати власний розвиток з можливістю допомогти: людям і навколишньому середовищу.

Новини

10 Жовтня 2016
«Альянс краси» дарує дітям ігрові майданчики!
Велика частина соціальної та благодійної діяльності компанії «Альянс краси» спрямована на розвиток і благополуччя дітей в Вишгородському районі Київської області.
10 Жовтня 2016
Футбол, як ритм життя!
Спорт завжди надихав і гартував людей. Піднімав патріотичний дух народу і спонукав до нових звершень всіх відомих нам чемпіонів. <br>
10 Жовтня 2016
«Альянс краси» на варті природоохоронної діяльності
Компанія «Альянс краси» протягом свого існування активно піклується про охорону навколишнього середовища. Одне з важливих напрямків в роботі підприємства займає природоохоронна діяльність.
10 Жовтня 2016
«Альянс краси» на шляху благодійності
Одним із важливих напрямків діяльності Фармацевтичного науково-дослідного центру «Альянс краси» є благодійність.
9 Жовтня 2016
Профорієнтація школярів разом з «Альянсом краси»
Керівництво компанії «Альянс краси» впевнене, що успішний розвиток нашої країни залежить від її молоді, тому приділяє особливу увагу питанням профорієнтації школярів району.
10 Жовтня 2016
Культурні традиції разом з «Альянсом краси»
«Альянс краси» бере активну участь у розвитку Вишгородського району, де знаходиться підприємство компанії, і часто приєднується до святкування різних заходів, які проходять в селах.