Стандарти якості

   

  На виробництві компанії «Альянс краси» впроваджена міжнародна система управління якістю GMP 22716 , щорічно контрольована європейським чеським сертифікаційним органом LL-C . За стандартами GMP працюють найрозвиненіші підприємства світу. Це набір норм, правил і вказівок щодо виробництва, зберігання і випробування інгредієнтів продукції. GMP - це гарант відмінної якості і безпеки продукції, що виготовляється.

     На підприємстві діє сертифікат ISO 9001 і CERTIFICATE EN ISO 22716: 2009 (№550518005 зареєстровано з 23 травня 2018 р, дійсний до 22 травня 2021 р.). Це міжнародні стандарти, що описують вимоги до системи менеджменту якості організацій і підприємств. Стандарти ISO 9001 були прийняті в багатьох країнах світу.

Продукти ТМ "n0% green home" компанії "Альянс краси" пройшли сертифікацію Органу з оцінки відповідності "Центр екологічної сертифікації та маркування" ВГО "Жива планета". Продукція відповідає екологічним критеріям.

Наявність даного сертифікату гарантує споживачеві абсолютну безпеку, нешкідливість для здоров'я людини і навколишнього середовища, а також відмінну якість продукції «Альянс краси».