Стандарти якості

     На виробництві компанії «Альянс краси» впроваджена міжнародна система управління якістю GMP 22716 , щорічно контрольована європейським чеським сертифікаційним органом LL-C . За стандартами GMP працюють найрозвиненіші підприємства світу. Це набір норм, правил і вказівок щодо виробництва, зберігання і випробування інгредієнтів продукції. GMP - це гарант відмінної якості і безпеки продукції, що виготовляється.

     На підприємстві діє сертифікат ISO 9001 і CERTIFICATE EN ISO 22716: 2009 (№550518005 зареєстровано з 23 травня 2018 р, дійсний до 22 травня 2021 р.). Це міжнародні стандарти, що описують вимоги до системи менеджменту якості організацій і підприємств. Стандарти ISO 9001 були прийняті в багатьох країнах світу.

     У 2015 році компанія пройшла сертифікацію органічної продукції, здійснювану італійським Інститутом етичної та екологічної сертифікації ICEA. Фармацевтичний науково-дослідний центр «Альянс краси» і створена ним ТМ «Organic Control» стали першими в Україні, хто отримав сертифікат ICEA для миючих засобів по догляду за будинком. Фахівцям компанії вдалося виконати повністю всі вимоги Європейських експертів з випуску безпечної та ефективної органічної продукції.

     Наявність сертифіката ICEA гарантує споживачеві абсолютну безпеку, нешкідливість для здоров'я людини і навколишнього середовища, а також відмінну якість органічної продукції «Альянс краси».