Кава

Кава

Кава - це насіння ягід кавового дерева, яке росте у вузькому субтропічному поясі на висоті до 6000 футів над рівнем моря. Встановлено, що до складу кавового зерна входять 8 вітамінів групи В, калій, кальцій, натрій, магній, залізо, сірка, фосфор, азот, хлор і органічні амінокислоти - кавова, лимонна, хлорогенова, оцтова і хінна. Доведено, що в каві міститься серотонін, так званий «гормон щастя», який допомагає позбавитися від депресивних станів і піднімає настрій. Масло зеленої кави активізує обмінні процеси, регулює жировий і водний обмін, пом'якшує і захищає верхній шар епідермісу. Воно підвищує еластичність шкіри, зволожуючи і розгладжуючи її. Має потужну антиоксидантну дію, сповільнюючи процеси старіння шкіри.

Кофеїн, має дренажну властивість, покращує кровопостачання клітин, живить і оновлює їх. Він дає м'який «енергетичний поштовх» природним процесам саморегуляції шкіри, ефективно бореться з ознаками втоми і надає шкірі свіжість та сяйво. У складі косметичних продуктів кофеїн підсилює ліполіз, здійснюючи  коригуючий вплив на жирові тканини та сприяє зменшенню видимих проявів целюліту.

Препарати, що містять каву, дають природний захист від ультрафіолетового випромінювання, а кофеїн є популярним компонентом сонцезахисної косметики. Він прекрасно захищає шкіру від опіків і доглядає за нею після засмаги. Крім того його часто включають до засобів по догляду за волоссям та нігтями, оскільки він живить, зміцнює і регенерує волосся та нігті.
Назад до списку