Олія манго

Олія манго

Олія манго має широким спектр дій, які носять протизапальний, регенеруючий, зволожуючий, пом'якшувальний і фотозахисний характер. ЇЇ рекомендують для лікування деяких видів шкірних захворювань, зокрема дерматитів, псоріазу, сухих форм екземи та різної шкірної висипки. Багато хто використовує її для позбавлення від м'язових болів, зняття напруги і втоми, в зв'язку з чим олію манго часто включають до складу масажних сумішей. Крім того, вважається, що вона допомагає при виникненні свербіжу від укусів комах.

Олія манго відновлює природний ліпідний бар'єр шкіри, повертаючи їй здатність зберігати вологу, тому її можна застосовувати після відвідування сауни, лазні або басейну, а також для ліквідації наслідків впливу на шкіру інших висушуючих факторів, наприклад, сонячних опіків, обмороження, обвітрювання і т.д . 

Однак основне призначення олії манго - це щоденний догляд за шкірою, волоссям і нігтями. Вона в однаковій мірі підходить для нормальної, комбінованої, молодої, зрілої, сухої та схильної до подразнень шкіри. Олія також незамінне для людей з чутливою шкірою і шкірою, що лущиться. У результаті її використання обличчя і тіло стають м'якими, оксамитовими і зволоженими протягом усього дня. Олія манго допомагає при боротьбі з нездоровим кольором шкіри і пігментними плямами. Вона ефективна також для грубої шкіри, оскільки пом'якшує її і розгладжує. 

Ще одна корисна властивість олії манго - це прискорення регенерації і загоєння пошкодженої шкіри. Різні лущення, огрубіння і тріщинки на шкірі обличчя і тіла, невеликого розміру шрами, плями після прищів, тріщинки в кутиках губ - усе це легко усувається за допомогою застосування олії манго. Завдяки своєму делікатному та м'якому впливу, олію манго можна застосовувати й для ніжного догляду за шкірою немовлят.

Олія манго також є ідеальним засобом для догляду за волоссям. За рахунок своїх сильних поживних і зволожуючих властивостей, вона здатна живити волосся і шкіру голови, а також зберігати в них вологу за рахунок своєї добре проникаючої здатності в кутикулу волосся. Особливо ефективні будуть процедури з олією манго для лікування сухого, пошкодженого і кучерявого волосся. 
Назад до списку