Масло виноградних кісточок

Масло виноградних кісточок

Масло виноградних кісточок - світло-жовте, з зеленуватим відтінком, виноградне масло володіє злегка відчутним горіховим ароматом.

За структурою масло виноградних кісточок дуже легке і рідке, це забезпечує йому швидке всмоктування. Користь масла виноградних кісточок полягає, в першу чергу, в присутності в ньому відмінного натурального антиоксиданту - проціаніду. Головне його завдання - підтримувати нормальну роботу клітин організму і регулярне їх оновлення. Також користь масла виноградних кісточок полягає в регулюванні роботи мембран клітин і потових залоз. Важливим є той факт, що масло виноградних кісточок сприяє виведенню з організму шкідливих окислених радикалів, що зміцнює його і захищає імунітет від різного роду захворювань. Масло виноградних кісточок легко всмоктується і надає шкірі рівний і природний здоровий колір. Користь виноградних кісточок обумовлена ​​і його складовими компонентами. Так, в ньому містяться протеїн, вітаміни А, В, С, Е і РР, дубильні речовини, хлорофіл та інші мікро- і макроелементи. Хлорофіл, що також міститься в маслі, сприяє тонізації організму і загоєнню пошкоджених тканин.

Відомо, що масло виноградних кісточок набагато ефективніше бореться з вільними радикалами, ніж той же вітамін С. А вітамін Е в його складі не тільки позитивно впливає на шкіру, але й здатний протистояти розвитку онкологічних захворювань і хвороб серцево-судинної системи.

Назад до списку