Олія жожоба

Олія жожоба

Олія жожоба - є рідким воском, який отримують з плодів (горіхів) рослини Симмондса (гіллястий вічнозелений чагарник) методом холодного пресування. До складу олії жожоба входять амінокислоти, які за своєю структурою максимально нагадують колаген, тобто речовину, яка відповідає за пружність шкіри.

В олії жожоба є досить таки високий відсоток вмісту вітаміну E, який стимулює процес регенерації клітин шкіри, тим самим продовжуючи її молодість. Також вона має гарну здатність глибоко проникати в клітини шкіри, утворюючи на ній свого роду плівку, яка допомагає утримувати вологу, перешкоджаючи висушуванню і лущенню шкіри.

Окрім своїх відмінних поживних, зволожуючих і омолоджуючих властивостей, олія жолоба має протизапальну дію, і її успішно можна застосовувати при наявності прищів на шкірі, псоріазі, дерматиті та інших шкірних захворюваннях.

Олія жожоба може використовуватися для поліпшення стану будь-якого типу шкіри, але особливо ефективна для сухої шкіри, а також для  зів'ялої шкіри, яка втратила пружність,  з явними ознаками старіння (зморшки і т.д.).

Олія жожоба чудово живить, пом'якшує, і на довгий час зволожує шкіру, прибирає її лущення, підвищує пружність і еластичність шкірних покривів, розгладжує наявні на обличчі зморшки.

Незамінним засобом є олія жожоба і в догляді за шкірою навколо очей (допомагає розгладити неглибокі «гусячі лапки» в куточках очей, зморшки під очима, добре зволожує і живить шкіру повік).

Крім усього перерахованого вище, застосування олії жожоба допомагає поліпшити колір обличчя, вирівнюючи при цьому шкіру, сприяє кращому засвоєнню шкірою вітаміну D при впливі сонячних променів.

Захисні властивості жожоба набагато вище, ніж у інших рослинних олій, так що вона добре підходить для догляду за ніжною шкірою новонароджених дітей. Захисна плівка, що утворюється на шкірі дитини, дає шкірі дихати, проте прекрасно запобігає перезволоженню, яке може бути викликане використанням підгузників. Волоссю олія жожоба потрібна не менше, ніж шкірі. Сухе, ламке й фарбоване волосся оживає після її застосування, оскільки віск захищає його, робить сильними і блискучими.

Назад до списку