Олія обліпихи

Олія обліпихи

Олія обліпихи є найбагатшим джерелом найбільш корисних для організму людини речовин (каротиноїдів, вітамінів (Е, С, В1, В2, B3, В6, B9, К), макро- і мікроелементів (магній, залізо, кальцій, марганець, кремній, нікель, молібден і ін.), амінокислот, моно- і поліненасичених жирних кислот, фітостеролів, фосфоліпідів).

Багата речовинами, що виявляють бактерицидну, протизапальну і ранозагоювальну функції, олія обліпихи в значній мірі покращує процеси епітелізації і грануляції при різних захворюваннях шкіри (таких як дерматити, вугрі, нейродерміт, лускатий або висівковий лишай, туберкульоз шкіри, екзема, піодермія, фурункули) і при травматичних ушкодженнях шкірного покриву (масло обліпихи вельми ефективно при лікуванні сонячних і радіаційних опіків, обморожень, порізів і тріщин на шкірі та ран). Зовнішнє застосування обліпихової олії забезпечує високу якість загоєння шкіри без формування на ній будь-яких грубих рубців або шрамів.

Олія обліпихи також зміцнює волосяні цибулини, перешкоджає випаданню волосся при себореї, стимулює ріст волосся, надаючи їм блиск і шовковистість.
Назад до списку