Реп'яхова олія

Реп'яхова олія

Реп'яхова олія - характеризується протимікробними, відновлюючими, протизапальними властивостями. Вона є відмінним відновлюючим і живильним засобом. Склад реп'яхової олії багатий вітамінами групи B, вітамінами A, E, C, PP і мінералами. Насичена вона також протеїнами, полісахарид інуліном, ситостерином, дубильними речовинами, біофлавоноїдами, ефірними речовинами, поліненасиченими жирними кислотами. Даний хімічний склад визначає корисні властивості реп'яхової олії. Наприклад, біологічно активні сполуки сприяють зміцненню та інтенсивному росту нігтів, вій та волосся. Олія з реп’яхів позбавляє від лупи, свербіння і подразнення, відновлює і живить шкіру голови. Активні компоненти даного засобу покращують структуру волосся, нормалізують функціонування сальних залоз, зміцнюють волосяні цибулини і призупиняють процес облисіння. Реп'яхова олія подарує волоссю природний блиск, густоту і здоровий вигляд.

Реп'ях багатий вітамінами, мінералами, ефірними маслами, які сприяють омолодженню, відновленню і оновленню шкіри обличчя. При цьому реп'яхова олія вважається ідеальним косметичним засобом для сухої шкіри з ознаками в'янення. Засіб, приготовлений на основі реп'яхів, характеризується антисептичними властивостями. Його визнано одним із найбільш результативних способів боротьби з висипом вугрів, фурункулів або прищів.  

Реп'яхову олія також зміцнює нігтьову пластинку, покращує ріст нігтів, є хорошим захистом від грибкової інфекції. Також вона ефективна проти ламкості і розшарування, є хорошим засобом для розм'якшення кутикули.
Назад до списку