Зелений чай

Зелений чай

Зелений чай містить рекордну кількість антиоксидантів і найсильніших біостимуляторів. Усього в зеленому чаї міститься кілька сотень корисних речовин, включаючи цінні амінокислоти, білки, дубильні речовини, ферменти і практично всі відомі науці вітаміни. Причому вітаміну Р у складі зеленого чаю в кілька разів більше, ніж в цитрусових, а за змістом провітаміну А листя зеленого чаю перевершують моркву. Багатий зелений чай і вітамінами групи В, а також вітаміни С і Е. Доповнюють унікальний склад зеленого чаю комплекс мікроелементів і мінералів, а також цінні ефірні масла.

Екстракт зеленого чаю має виражені антисептичні і антибактеріальні властивості, заспокоює і загоює пошкоджену шкіру, нормалізує обмінні процеси в тканинах, сприяє очищенню шкіри і звуження пор, поліпшенню кольору обличчя. Також зелений чай усуває почервоніння і роздратування, надмірну жирність і блиск. Екстракт зеленого чаю - чудовий засіб для догляду за молодою і проблемною шкірою.

Зелений чай використовують не тільки в складі засобів по догляду за шкірою, але також в масках та шампунях для волосся, пінах для ванн і гелях для душу. Він забезпечує волоссю і шкірі голови комплексний догляд, сприяє зміцненню коренів волосся, захищає шкіру голови від сухості, повертає волоссю силу і здоровий блиск.
Назад до списку