Арніка

Арніка

Арніка - це багаторічна трав'яниста рослина, що має прямі опушені стебла. Це красива рослина з яскравими сонячно-жовтими квітами, що виростає в горах і на узліссях хвойних лісів. Має кровоспинний, знеболюючий, протизапальний і ранозагоювальний ефект.

Арніка має унікальні цілющі властивості завдяки вмісту в своєму складі різноманітних речовин - спиртів, фітонцидів, вітамінів, антиоксидантів, масел і дубильних речовин. Косметика, заснована на цілющих властивостях арніки, вважається дієвим протизапальним засобом для догляду за шкірою. До складу арніки входить арніцин, який визнаний основною речовиною, що підвищує опір шкіри негативним факторам. Завдяки вітамінам і антиоксидантам, що входять до складу арніки, косметика на її основі використовується як сильний омолоджуючий і прекрасний антибактеріальний засіб. Відмінно тонізує шкіру, а крім того лікує невеликі запалення. Мабуть, найцінніша властивість арніки, яку можна використовувати в косметології, - венотонічна. Ця рослина допомагає зменшити прояв судинної сіточки при куперозі, а також зменшити синці і крововиливи.

Екстракт арніки входить до засобів для догляду за жирною, схильною до вугрового висипу шкіри, арніку використовують проти лупи і випадання волосся. Вона прискорює загоєння ранок і саден, знеболює удари, знімає набряки. Арніка містить інгредієнт, здатний стимулювати місцевий кровоток шкіри і підвищити метаболізм епітеліальних клітин. Має протизапальну і заспокійливу дію, інфуз арніки особливо хороший для усунення темних кіл під очима і для потрісканих губ.

Освітлюючий ефект - відносно нова властивість рослини, яку виявили недавно. Згідно з останніми даними, тритерпенові кислоти з квітів арніки виступають одним з найпотужніших серед відомих інгібіторів синтезу меланіну, тому розглядаються в якості агента для боротьби з гіперпігметаціями.

Назад до списку