Диня

Диня

Диня - рослина з сімейства гарбузових, а також великий солодкий плід. Дині насичені поживними речовинами. Досить сказати, що в них 18% цукру, багато калію (і при цьому мало натрію), є клітковина, вітамін С і каротин. Диня багата мінералами і мікроелементами, вітамінами і органічними кислотами. До її складу входять моно- і дисахариди, фолієва і нікотинова кислоти, крохмаль і клітковина, азотисті і екстрактивні речовини, залізо, кальцій, калій, кремній, мідь, магній і фосфор, а також вітаміни В1, В2, С, Е, РР, провітамін А - речовини, які сприятливо впливають на шкіру і волосся.

Диня в косметології попереджає появу передчасних зморшок, розгладжує і пом'якшує шкіру, сприяє її регенерації і лікує вугровий висип, бореться з пігментацією, тонізує і зволожує, зміцнює коріння волосся і відновлює їх структуру. Диня надає волоссю здоровий блиск, зміцнює нігті, розгладжує шкіру і робить її м'якою, покращує колір обличчя. Крім цього диня ефективна при боротьбі з висипом вугрів і пігментними плямами.

Екстракт дині - зміцнює і відновлює волосся, захищає від втрат вологи, постачає волосся, коріння і шкіру голови необхідною вологою і важливими живильними елементами - вітамінами і амінокислотами, які перешкоджають пересихання волосся під час укладання з використанням фену.

Назад до списку