Ламінарія

Ламінарія

Ламінарія - це велика морська бура водорість. З пластин бурої ламінарії виготовляється масло, яке містить в собі безліч вітамінів (В, С, Д, каротиноїди), макроелементів і мікроелементів, таких як натрій, азот, залізо та інші. Масло ламінарії покращує обмін речовин, стимулює кровообіг і зменшує товщину жирових відкладень. Також воно має дренуючу дію, посилюючи відтік зайвої рідини і не даючи їй застоюватися в тканинах організму. Ламінарією також є відмінним засобом від себореї.

Завдяки маслу ламінарії відбувається омолодження організму, так як воно робить шкіру зволоженою і більш пружною. Також це масло застосовують як ранозагоюючий засіб. Його використовують при боротьбі з целюлітом і як протизапальний препарат.

Ламінарія зміцнює волосся і зупиняє його випадання. Маска з ламінарії для волосся нормалізує обмінні процеси, що відбуваються в шкірі голови, дає корінням волосся необхідне живлення, насичує їх необхідними вітамінами. Така маска - стимулятор волосяних фолікул.

Користь ламінарії для обличчя забезпечується за рахунок її складу, що містить високу концентрацію корисних вітамінів і мікроелементів (йод, калій, кальцій, холін, ніацин, вітамін С, залізо). При регулярному її застосуванні шкіра помітно покращує свої якості, підвищується її пружність і еластичність, вона очищається від ороговілих шарів клітин і токсинів. Використовуючи ламінарію для обличчя в складі різних масок, можна забути про такі проблеми, як вікові зміни, пігментні плями, прищі і зморшки. Кожен вітамін і мікроелемент в складі водорості, проникаючи в шкіру, веде активну роботу на клітинному рівні, беручи участь в обмінних процесах і тим самим покращуючи стан навіть найпроблемнішої шкіри.

Назад до списку