Лайм

Лайм

Лайм - плід рослини сімейства цитрусових родом з Індії, генетично схожий з лимоном. Лайм містить у великій кількості вітамін С, також вітамін В, вітамін А, калій, кальцій, фосфор, залізо, тіамін, рибофлавін, пектин. Завдяки вмісту аскорбінової кислоти і калію, лайм здатний зміцнювати стінки кровоносних судин. Лайм містить пектин, який сприяє виведенню токсичних речовин з нашого організму.

Завдяки високому вмісті вітаміну С, лайм стимулює утворення особливого білка колагену, від якого багато в чому залежать еластичність і пружність шкіри. Усуває почервоніння, синці та забої.

Лайм проявляє протиревматичну, антисептичну, антивірусну, бактерицидну, загоювальну, відновлювальну, тонізуючу дію. Лайм теж дуже корисний для підтримки нормальної роботи нервової системи. Він має заспокійливі властивості і покращує настрій - його навіть називають природним транквілізатором.

Лайм, крім того, може покращувати склад крові: з органічних кислот у ньому найбільше лимонної і яблучної - вони грають важливу роль в засвоєнні організмом заліза, стимулюючи тим самим процес кровотворення.

Назад до списку