Олія мигдалю

Олія мигдалю

Олія мигдалю - це абсолютно натуральний продукт, який отримують в результаті холодного пресування очищених ядер солодкого й гіркого мигдалю, і широко застосовують в косметичних цілях для догляду за шкірою обличчя, тілом,  волоссям.

У складі мигдалевої олії є чимала кількість вітамінів (E, A, F, а також вітаміни групи B) та інших компонентів, що надають різні корисні дії на шкіру і волосся, тому така популярність його застосування в косметології не дивна.

Завдяки вмісту досить таки високого відсотка вітаміну E, мигдальне масло, при постійному його застосуванні, значно уповільнює процес старіння шкіри, захищаючи її від шкідливого ультрафіолетового випромінювання.

Наявність у мигдалевій олії вітаміну A сприяє відмінному зволоженню шкіри, а вітамін F допомагає нормалізувати роботу сальних залоз, і запобігти розширенню пор на обличчі.

Мигдальна олія для обличчя може застосовуватися при будь-якому типі шкіри, але особливо добре його використовувати при сухій, і вже зів'ялій млявій шкірі. Це обумовлюється тим, що мигдальна олія, в першу чергу, має гарну живильну, пом'якшувальну і омолоджуючу дію. Також воно чудово підійде і для догляду за шкірою навколо очей.

Мигдальну олію по праву можна назвати одним із найсильніших природних засобів, що зміцнюють волосся і стимулюючих їх зростання. Вона чудово живить волосся, збільшує його еластичність, гнучкість і блиск.

Незважаючи на свою підвищену поживність, мигдальна олія є досить таки легкою за своєю структурою, і добре всмоктується шкірою. Її можна використовувати як  в чистому вигляді, так і в якості базової основи для приготування кремів, а також змішувати з іншими натуральними маслами або ж додавати до різних засобів для догляду за обличчям
Назад до списку