Олія папайї

Олія папайї

Олія папайї застосовується виключно в косметичних цілях. Використовується для догляду за шкірою і волоссям. Вона містить в значних кількостях вітаміни А, С, а також багата на калій. В олії, як у всіх частинах рослини, міститься унікальний фермент папаїн, що має особливі розщеплюючі властивості.

Олія відмінно вбирається в шкіру, легко проникає в клітини і добре зволожує і оздоровляє обличчя. Незвичайний жирно-кислотний склад має чудові пом'якшуючі властивості та засвоюється шкірою, не залишаючи на ній жирних слідів. Папаїн сприяє розчиненню відмерлих клітин верхнього шару епідермісу, тим самим покращуючи зовнішній вигляд шкіри обличчя, надаючи йому здоровий колір і красу. Папаїн, крім того, розчиняє надлишок шкірного сала, регулюючи надмірну жирність і очищаючи пори.
Олія папайї має бактерицидну дію і може використовуватися як знезаражувальний засіб при невеликих пошкодженнях шкіри. Воно підходить для догляду за нормальною і жирною шкірою, а також для лікування акне та інших захворювань. Сік папайї має унікальну властивість - він розщеплює білок кератин. За допомогою соку цього екзотичного плоду прекрасно видаляються відмерлі клітини шкіри, вирівнюється її структура. З цієї причини олія папайї часто є компонентом очищувальних масок і скрабів. Продукти з папайї входять до складу пом'якшувальних і відлущуючих мил, скрабів, відбілюючих кремів і масок, засобів для і після засмаги, шампунів і масок для волосся, кремів для гоління, зубних паст.

У складі засобів для волосся масло папайї надає додаткові кондиціонуючі властивості, наділяє волосся здоровим блиском. Масло насіння папайї зміцнює і живить волосся, відновлює його пошкоджену поверхню і надає йому силу й красу. При застосуванні олії в догляді за шкірою голови можливо надовго позбутися від лупи і сухості шкіри. Олія папайї дбайливо доглядає за волоссям, відновлюючи його структуру. Вона робить волосся більш слухняним і повертає йому природний блиск.
Назад до списку