Олія гарбуза

Олія гарбуза

Натуральна гарбузова олія є дуже цінним продуктом для організму людини. Завдяки своїм властивостям, використовується для поліпшення стану шкіри, підвищення імунітету, нормалізації гормональної системи, поліпшення діяльності чоловічої та жіночої статевої системи, нормалізації діяльності роботи серця, травлення, нервової та ендокринної системи. Цінність олії гарбуза полягає в її широкому спектрі лікувальних і профілактичних дій. В олії містяться легкозасвоювані білки, вітаміни, мікро- і макроелементи, біологічно активні речовини. Все це багатство оптимально збалансовано і доступно у використанні.

Велика кількість вітаміну A в складі гарбузової олії позитивно впливає на органи зору, покращує стан шкіри при травмах і захворюваннях, проявляючи бактерицидні, регенеруючі і ранозагоювальні властивості, а також надає лікувальну дію на слизові оболонки органів при ерозійно-виразкових ураженнях.

В олії з гарбузового насіння представлений комплекс вітамінів групи B, який важливий для зору, грає важливу роль в процесах кровотворення, роботі травної, нервової і серцево-судинної, імунної систем. Від вітамінів цієї групи залежить стан нашого волосся, нігтів і шкірного покриву.

Гарбузова олія є рекордсменом по мінеральному складу. У ній більше 50 елементів. Чільна роль відводиться цинку, магнію, кальцію, фосфору, залізу і селену, які беруть участь у важливих процесах нашого організму.

Гарбузова олія має здатність зберігати гормональний фон жінки в нормі, лікувати деякі жіночі захворювання, полегшувати симптоми ПМС і клімаксу.

При регулярному застосуванні гарбузової олії в чистому вигляді або в якості доповнення до готових кремів, лосьйонів і масок, шкіра отримує достатнє зволоження та живлення, пом'якшується, підвищується її еластичність і пружність. Олія регулює секрецію сальних залоз, на тлі чого ефективно бореться з висипом вугрів, себореєю, лупою. Олія з гарбузового насіння попереджає появу судинної сіточки на обличчі, має прекрасну здатність очищати, позбавляє від ороговілих шарів клітин, прискорюючи регенераційні процеси в епідермісі. Велика кількість омега жирних кислот робить продукт ідеальним засобом профілактики раннього старіння шкіри, продовжує її молодість і зберігає красу.
Назад до списку