Відвар цілющих трав №1

До відвару цілющих трав №1 входять:
Назад до списку
- корінь реп'яха великого - є антимікробним, антисептичним, дезінфікуючим засобом. Усуває свербіж, знімає алергічні прояви, має відмінну протизапальну, ранозагоювальну і протидіабетичну дію.
- корінь аїру тростинового - рослина має болезаспокійливу, заспокійливу, протизапальну, дезінфікуючу, тонізуючу, спазмолітичну, жарознижувальну, відхаркувальну, жовчогінну, сечогінну, судинорозширювальну, ранозагоювальну дію.
- трава кропиви дводомної - містить аскорбінову, пантотенову кислоти, вітаміни, солі заліза, кальцію і натрію та ін. Використовується як ранозагоювальний, загальнозміцнюючий, вітамінний, протисудомний засіб, а також як засіб, який сприятливо діє на обмін речовин.
- трава любистку лікарського - має дуже багато корисних і цілющих речовин. Вона містить ефірне масло, ізовалеріанову, оцтову, бензойну кислоти, яблучну і ангелікову органічні кислоти, крохмаль, цукор, мінеральні і дубильні речовини, аскорбінову кислоту, смол, камеді. Широко застосовується для лікування волосся і позбавлення від пігментації шкіри.
- листя берези білої - багаті ефірними маслами і аскорбіновою кислотою, антоцианами, дубильними речовинами, сапонінами, кумаринами. Такі компоненти як каротин, кальцій, калій, залізо, магній, барій, марганець і цинк також входять до складу корисних речовин листя берези.
- трава конюшини червоної - це антибіотичний, протизапальний, антивірусний, протигрибковий, антимікробний, протипухлинний засіб. Він є очищувачем крові, виконує сечогінну, відхаркувальну, поживну і седативну функцію.
- шишка хмелю - містить вітаміни С і групи В, кальцій, магній, калій. Має заспокійливу, спазмолітичну, болезаспокійливу і протизапальну дію. Використовується для лікування дерматитів і вугрової висипки, для зміцнення волосся, боротьби з лупою та ін.