Pharma BIO LABORATORY

Pharma BIO  LABORATORY

В основу серії косметичних засобів по догляду за волоссям та шкірою ТМ «Pharma BIO LABORATORY» були закладені спеціально перевірені рецепти з лікарських трав. Технологам-фармацевтам компанії «Альянс краси» вдалося розробити унікальні рецептури, які поєднують у собі народні рецепти відварів та інноваційні технології, сучасні активні молекули й фармацевтичні субстанції. Це робить продукти Pharma BIО унікальними, з доведеною ефективністю. Дія комплексів, які входять в рецепти, перевірено в провідних лабораторіях Європи і США.

У лінійці ви знайдете комплекси препаратів, спрямованих на рішення, безпосередньо, проблем випадіння волосся, лупи, неприємного запаху, тяжкості і втомлених ніг, омолодження шкіри рук. Pharma BIО пропонує делікатні засоби для дитячої шкіри, інтимної гігієни, продукти з комплексного догляду за нігтями і багато іншого.

Основою багатьох рецептів є не звичайна вода, а відвар цілющих трав, що має максимальний терапевтичний ефект внаслідок дії комплексу біологічно активних речовин, які містяться в рослинній сировині.

Важливо відзначити, що багато продуктів Pharma BIO не містять SLS і SLES (активних ПАР), а також синтетичних барвників і парабенів. Усі активні компоненти, що входять до складу косметичних засобів BIO Pharma, ретельно відбираються, а готова продукція проходить обов'язкове тестування на предмет якості, ефективності та безпеки.

Продукти лінійки BIO Pharma - це джерело цілющих речовин, які увібрало в себе найефективніші і корисні властивості.

Продукція бренду:

Вся продукція бренду

Назад до списку