Профорієнтація школярів разом з «Альянсом краси»

9 Жовтня 2016

Керівництво компанії «Альянс краси» впевнене, що успішний розвиток нашої країни залежить від її молоді, тому приділяє особливу увагу питанням профорієнтації школярів району.

  • Профорієнтація школярів разом з «Альянсом краси»
  • Профорієнтація школярів разом з «Альянсом краси»
  • Профорієнтація школярів разом з «Альянсом краси»
  • Профорієнтація школярів разом з «Альянсом краси»

«Оскільки наше підприємство розташоване в селі, ми, як ніхто інший, розуміємо потребу в створенні нових робочих місць. Ми часто контактуємо з місцевими школами, допомагаємо в проведенні поточних ремонтів приміщень, спілкуємося з дітьми, тому знаємо, на що орієнтована сучасна молодь», - розповідає Вадим Геращенко.

Компанія часто запрошує старшокласників районних шкіл до себе на виробництво для екскурсії. Діти мають можливість на власні очі побачити як виробляється косметична продукція, визначитися з вибором майбутньої професії. Школярам надається можливість власноруч зробити мило - змішати барвники, наповнювач, різні компоненти, розлити готову продукцію в пляшки, наклеїти етикетки і т.д. Дітям розповідають про технології виробництва, показують різні хімічні процеси, які проводять в лабораторії. Пояснюють, що входить в обов'язки маркетолога, технолога, лаборанта або бактеріолога. Таким чином, школярі старших класів можуть вже на початковому етапі визначитися з майбутньою професією.

За останній час виробництво компанії «Альянс краси» відвідали вихованці багатьох шкіл Вишгородського району. Фабрика гостинно приймала учнів з с. Синяк, с. Лютіж, смт. Димер, с. Демидов, с. Гаврилівка, с. Нові Петрівці, с. Старі Петрівці.

«Альянс краси» також тісно співпрацює з Національним фармацевтичним університетом, розташованим в м. Харкові. Компанія має можливість направляти обдарованих дітей на навчання на спеціальності, які затребувані для підприємства.

За словами генерального директора Вадима Геращенка, питання профорієнтації сьогодні є досить актуальним в українських селах. Знайти роботу в селі - завдання не з легких, тому молоді доводиться виїжджати з рідного краю для того, щоб забезпечити собі гарне майбутнє. Компанія «Альянс краси» надає всі необхідні можливості, щоб допомогти молодому поколінню міцно «стати на ноги» там, де вони народилися і виросли.Повернутися до списку

Інші новини

10 Жовтня 2016
Культурні традиції разом з «Альянсом краси»
«Альянс краси» бере активну участь у розвитку Вишгородського району, де знаходиться підприємство компанії, і часто приєднується до святкування різних заходів, які проходять в селах.
10 Жовтня 2016
Міцелярна вода - унікальне джерело очищення
Кожній жінці або дівчині добре знайомий момент, коли приходить час змивати свій макіяж після інтенсивного робочого або насиченого дня.
10 Жовтня 2016
Футбол, як ритм життя!
Спорт завжди надихав і гартував людей. Піднімав патріотичний дух народу і спонукав до нових звершень всіх відомих нам чемпіонів. <br>