Профорієнтація школярів разом з «Альянсом краси»

9 Жовтня 2016

Керівництво компанії «Альянс краси» впевнене, що успішний розвиток нашої країни залежить від її молоді, тому приділяє особливу увагу питанням профорієнтації школярів району.

  • Профорієнтація школярів разом з «Альянсом краси»
  • Профорієнтація школярів разом з «Альянсом краси»
  • Профорієнтація школярів разом з «Альянсом краси»
  • Профорієнтація школярів разом з «Альянсом краси»

«Оскільки наше підприємство розташоване в селі, ми, як ніхто інший, розуміємо потребу в створенні нових робочих місць. Ми часто контактуємо з місцевими школами, допомагаємо в проведенні поточних ремонтів приміщень, спілкуємося з дітьми, тому знаємо, на що орієнтована сучасна молодь», - розповідає Вадим Геращенко.

Компанія часто запрошує старшокласників районних шкіл до себе на виробництво для екскурсії. Діти мають можливість на власні очі побачити як виробляється косметична продукція, визначитися з вибором майбутньої професії. Школярам надається можливість власноруч зробити мило - змішати барвники, наповнювач, різні компоненти, розлити готову продукцію в пляшки, наклеїти етикетки і т.д. Дітям розповідають про технології виробництва, показують різні хімічні процеси, які проводять в лабораторії. Пояснюють, що входить в обов'язки маркетолога, технолога, лаборанта або бактеріолога. Таким чином, школярі старших класів можуть вже на початковому етапі визначитися з майбутньою професією.

За останній час виробництво компанії «Альянс краси» відвідали вихованці багатьох шкіл Вишгородського району. Фабрика гостинно приймала учнів з с. Синяк, с. Лютіж, смт. Димер, с. Демидов, с. Гаврилівка, с. Нові Петрівці, с. Старі Петрівці.

«Альянс краси» також тісно співпрацює з Національним фармацевтичним університетом, розташованим в м. Харкові. Компанія має можливість направляти обдарованих дітей на навчання на спеціальності, які затребувані для підприємства.

За словами генерального директора Вадима Геращенка, питання профорієнтації сьогодні є досить актуальним в українських селах. Знайти роботу в селі - завдання не з легких, тому молоді доводиться виїжджати з рідного краю для того, щоб забезпечити собі гарне майбутнє. Компанія «Альянс краси» надає всі необхідні можливості, щоб допомогти молодому поколінню міцно «стати на ноги» там, де вони народилися і виросли.Повернутися до списку

Інші новини

10 Жовтня 2016
«Альянс краси» на варті природоохоронної діяльності
Компанія «Альянс краси» протягом свого існування активно піклується про охорону навколишнього середовища. Одне з важливих напрямків в роботі підприємства займає природоохоронна діяльність.
10 Жовтня 2016
Особливості осіннього догляду за шкірою
<p> Багато дівчат зауважують, що з приходом осені шкіра стає червоною, лущиться, більше помітні її недоліки. Для того, щоб цього уникнути, необхідно внести корегування в щоденний догляд. </p>
10 Жовтня 2016
Обліпиха - цілюще джерело жіночої краси
Усім нам ще з дитинства добре знайомий приємний аромат і особливий смак яскравої та сонячної обліпихи. Хто не пам'ятає запашний обліпиховий бабусин чай або солодке варення, які були «панацеєю» від усіх існуючих застуд?!