«Альянс краси» на варті природоохоронної діяльності

10 Жовтня 2016

Компанія «Альянс краси» протягом свого існування активно піклується про охорону навколишнього середовища. Одне з важливих напрямків в роботі підприємства займає природоохоронна діяльність.

  • «Альянс краси» на варті природоохоронної діяльності
  • «Альянс краси» на варті природоохоронної діяльності
  • «Альянс краси» на варті природоохоронної діяльності
  • «Альянс краси» на варті природоохоронної діяльності

«Сьогодні питання охорони навколишнього середовища як ніколи актуальні. Екологічний стан нашої природи бажає знати кращого. Ось чому дуже важливо нести персональну відповідальність під час відпочинку на свіжому повітрі, не смітити і, за можливості, долучатися до екологічних акцій», - зазначає генеральний директор компанії «Альянс краси» Вадим Геращенко.

Співробітники компанії регулярно приєднуються до різних еко-проектів, які ініціюються в Вишгородському районі. Так, з нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища команда «Альянс краси» прийняла рішення прибрати від сміття територію навколо озера в селі Синяк, де знаходиться фабрика компанії. Як виявилося - більшість відпочиваючих виявляють глибоку байдужість до природи, залишаючи за собою велику кількість пляшок і обгорток з-під їжі. Працівники підприємства «Альянс краси» зібрали близько дев'яти великих мішків сміття. Після прибирання, територія навколо озера мала зовсім інший вигляд: красу трави не псували розкидані пляшки, а прогулянки вздовж водойми стали більш приємними і безпечними.

«Альянс краси» також приєднується до екологічних акцій, ініційованих самими жителями району. Команда компанії на чолі з генеральним директором Вадимом ГЕРАЩЕНКО взяла участь у прибиранні та розчищенні озера в с. Демидов. Водойма знаходилася в занедбаному стані. Разом з жителями села колектив компанії прибрав територію від сміття, засохлих гілок і старих дерев, тим самим подарувавши озеру друге життя.

Компанія також долучає до екологічних проектів й школярів району. Так, генеральний директор «Альянсу краси» Вадим ГЕРАЩЕНКО разом з учнями Синяківської школи висадили на території місцевої церкви фруктовий сад, який тепер радує своїми дарами дітей і прихожан храму. Повернутися до списку

Інші новини

10 Жовтня 2016
Особливості осіннього догляду за шкірою
<p> Багато дівчат зауважують, що з приходом осені шкіра стає червоною, лущиться, більше помітні її недоліки. Для того, щоб цього уникнути, необхідно внести корегування в щоденний догляд. </p>
10 Жовтня 2016
Обліпиха - цілюще джерело жіночої краси
Усім нам ще з дитинства добре знайомий приємний аромат і особливий смак яскравої та сонячної обліпихи. Хто не пам'ятає запашний обліпиховий бабусин чай або солодке варення, які були «панацеєю» від усіх існуючих застуд?! 
9 Жовтня 2016
Профорієнтація школярів разом з «Альянсом краси»
Керівництво компанії «Альянс краси» впевнене, що успішний розвиток нашої країни залежить від її молоді, тому приділяє особливу увагу питанням профорієнтації школярів району.