FAMILY DOCTOR

FAMILY DOCTOR

Лінійка косметичних продуктів FAMILY DOCTOR була розроблена фахівцями «Альянсу краси»  як серія засобів, створена на основі рецептів з рослинних екстрактів.

Багатий асортимент продуктів по догляду та очищенню шкіри порадує своєю ефективністю і доступною ціною. У даній лінійці ви зможете знайти для себе і своєї сім'ї усі необхідні засоби гігієни: мило, шампуні, гелі для душу та інтимної гігієни, креми для рук і ніг, засоби по догляду за порожниною рота, а також унікальні продукти для обличчя - міцелярну воду та інші засоби для догляду та очищення. Сукупність лікарських трав планети, представлених в різних продуктах, сприятливо впливає на шкіру людини, а головне - надає їй здоров'я.

FAMILY DOCTOR - це джерело корисних речовин для організму, яке дарує вашій шкірі ніжний догляд і приємні відчуття. Екстракти календули, зародків пшениці, алое, ромашки, калини, женьшеню, обліпихи, кори дуба, реп’яху, імбиру, червоного чаю і багатьох інших необхідних для краси і здоров'я інгредієнтів, збагачують вашу шкіру комплексом необхідних вітамінів, відновлюють, роблячи її здоровою та оксамитовою.

Продукція бренду:

Вся продукція бренду

Назад до списку