OBLEPIKHA

OBLEPIKHA

OBLEPIKHA – це унікальна лінія косметичних продуктів на основі дорогоцінного масла обліпихи. Ароматні сонячні ягоди містять в собі «найцінніший скарб» елементів, які благотворно впливають на ваше здоров'я і природну красу.

У складі обліпихи знаходиться багато каротиноїдів, фітостеролів - речовин, що входять до складу клітинних мембран, сприяють процесам регенерації та оновленню; фосфоліпідів, необхідних в обмінних процесах; токоферолів, що мають антиоксидантні властивості. Масло дуже багате вітамінами: А, С, Е, групи В; містить і жирні кислоти: пальмітинову, лінолеву, пальмітолеінову й багато інших.

Масло обліпихи - це також протизапальний і ранозагоюючий засіб. Його часто використовують не тільки в косметології, а й в народній, а також офіційній медицині. Воно дієво і швидко може відновлювати пошкоджену шкіру: ранки, побутові опіки, мікротріщини. Сприяє процесам омолодження і відновлення шкіри.
За допомогою унікального коктейлю активних компонентів, масло покращує волосся, робить їх стійкими до зовнішніх чинників, густішим, повертає їм гладкість і блиск, сприяє поліпшенню їхнього росту. Ще однією перевагою обліпихової олії є те, що вона успішно і результативно використовується для лікування лупи та облисіння.

Усі ці властивості і багато іншого технологи фабрики зібрали для вас в унікальних, яскравих, барвистих, схожих на ягоду, флаконах нашої лінії продуктів для краси і здоров'я OBLIPIKHA.

Вся СИЛА дорогоцінної обліпихи - для тебе!

Продукція бренду:

Назад до списку