«Альянс краси» на шляху благодійності

10 Жовтня 2016

Одним із важливих напрямків діяльності Фармацевтичного науково-дослідного центру «Альянс краси» є благодійність.

  • «Альянс краси» на шляху благодійності
  • «Альянс краси» на шляху благодійності
  • «Альянс краси» на шляху благодійності
  • «Альянс краси» на шляху благодійності

Компанія активно співпрацює з організацією Товариства Червоного Хреста та благодійними організаціями, діяльність яких спрямована на підтримку бійців АТО.

Так, «Альянс краси» регулярно передає допомогу у вигляді продукції власного виробництва на Червоний Хрест - для соціально-незахищених верств населення. Окремим напрямком стала допомога бійцям АТО. Через благодійні організації в зону бойових дій від компанії були передані десятки ящиків продукції, призначеної для гігієнічних потреб людини (крем для ніг, мило, шампуні, гелі для душу і т.д.). За ініціативи генерального директора компанії Вадима ГЕРАЩЕНКА, «Альянс краси» передав тепловізор в зону АТО - в 24 роту розвідки, що є важливим чинником для безпеки хлопців, які стоять на передовій Сходу нашої країни.

Не забуває компанія і про людей, які постійно підтримують і допомагають бійцям в зоні АТО - це волонтери. Активісти-благодійники с. Гаврилівка Вишгородського району, поблизу якого знаходиться підприємство «Альянс краси», в знак подяки за їх діяльність, отримали від Вадима Геращенка велосипеди і подарунки з продукцією.

«Благодійність - це важливий напрямок діяльності для будь-якої високорозвиненої компанії. «Альянс краси» ніколи не стояв осторонь чужих проблем. Якщо у нас є можливість - ми завжди готові відгукнутися на допомогу », - Вадим ГЕРАЩЕНКО.Повернутися до списку

Інші новини

10 Жовтня 2016
Обліпиха - цілюще джерело жіночої краси
Усім нам ще з дитинства добре знайомий приємний аромат і особливий смак яскравої та сонячної обліпихи. Хто не пам'ятає запашний обліпиховий бабусин чай або солодке варення, які були «панацеєю» від усіх існуючих застуд?! 
10 Жовтня 2016
Особливості осіннього догляду за шкірою
<p> Багато дівчат зауважують, що з приходом осені шкіра стає червоною, лущиться, більше помітні її недоліки. Для того, щоб цього уникнути, необхідно внести корегування в щоденний догляд. </p>
10 Жовтня 2016
«Альянс краси» на варті природоохоронної діяльності
Компанія «Альянс краси» протягом свого існування активно піклується про охорону навколишнього середовища. Одне з важливих напрямків в роботі підприємства займає природоохоронна діяльність.