«Альянс краси» на шляху благодійності

10 Жовтня 2016

Одним із важливих напрямків діяльності Фармацевтичного науково-дослідного центру «Альянс краси» є благодійність.

  • «Альянс краси» на шляху благодійності
  • «Альянс краси» на шляху благодійності
  • «Альянс краси» на шляху благодійності
  • «Альянс краси» на шляху благодійності

Компанія активно співпрацює з організацією Товариства Червоного Хреста та благодійними організаціями, діяльність яких спрямована на підтримку бійців АТО.

Так, «Альянс краси» регулярно передає допомогу у вигляді продукції власного виробництва на Червоний Хрест - для соціально-незахищених верств населення. Окремим напрямком стала допомога бійцям АТО. Через благодійні організації в зону бойових дій від компанії були передані десятки ящиків продукції, призначеної для гігієнічних потреб людини (крем для ніг, мило, шампуні, гелі для душу і т.д.). За ініціативи генерального директора компанії Вадима ГЕРАЩЕНКА, «Альянс краси» передав тепловізор в зону АТО - в 24 роту розвідки, що є важливим чинником для безпеки хлопців, які стоять на передовій Сходу нашої країни.

Не забуває компанія і про людей, які постійно підтримують і допомагають бійцям в зоні АТО - це волонтери. Активісти-благодійники с. Гаврилівка Вишгородського району, поблизу якого знаходиться підприємство «Альянс краси», в знак подяки за їх діяльність, отримали від Вадима Геращенка велосипеди і подарунки з продукцією.

«Благодійність - це важливий напрямок діяльності для будь-якої високорозвиненої компанії. «Альянс краси» ніколи не стояв осторонь чужих проблем. Якщо у нас є можливість - ми завжди готові відгукнутися на допомогу », - Вадим ГЕРАЩЕНКО.Повернутися до списку

Інші новини

10 Жовтня 2016
«Альянс краси» на варті природоохоронної діяльності
Компанія «Альянс краси» протягом свого існування активно піклується про охорону навколишнього середовища. Одне з важливих напрямків в роботі підприємства займає природоохоронна діяльність.
10 Жовтня 2016
«Альянс краси» дарує дітям ігрові майданчики!
Велика частина соціальної та благодійної діяльності компанії «Альянс краси» спрямована на розвиток і благополуччя дітей в Вишгородському районі Київської області.
10 Жовтня 2016
Футбол, як ритм життя!
Спорт завжди надихав і гартував людей. Піднімав патріотичний дух народу і спонукав до нових звершень всіх відомих нам чемпіонів. <br>