«Альянс краси» на шляху благодійності

10 Жовтня 2016

Одним із важливих напрямків діяльності Фармацевтичного науково-дослідного центру «Альянс краси» є благодійність.

  • «Альянс краси» на шляху благодійності
  • «Альянс краси» на шляху благодійності
  • «Альянс краси» на шляху благодійності
  • «Альянс краси» на шляху благодійності

Компанія активно співпрацює з організацією Товариства Червоного Хреста та благодійними організаціями, діяльність яких спрямована на підтримку бійців АТО.

Так, «Альянс краси» регулярно передає допомогу у вигляді продукції власного виробництва на Червоний Хрест - для соціально-незахищених верств населення. Окремим напрямком стала допомога бійцям АТО. Через благодійні організації в зону бойових дій від компанії були передані десятки ящиків продукції, призначеної для гігієнічних потреб людини (крем для ніг, мило, шампуні, гелі для душу і т.д.). За ініціативи генерального директора компанії Вадима ГЕРАЩЕНКА, «Альянс краси» передав тепловізор в зону АТО - в 24 роту розвідки, що є важливим чинником для безпеки хлопців, які стоять на передовій Сходу нашої країни.

Не забуває компанія і про людей, які постійно підтримують і допомагають бійцям в зоні АТО - це волонтери. Активісти-благодійники с. Гаврилівка Вишгородського району, поблизу якого знаходиться підприємство «Альянс краси», в знак подяки за їх діяльність, отримали від Вадима Геращенка велосипеди і подарунки з продукцією.

«Благодійність - це важливий напрямок діяльності для будь-якої високорозвиненої компанії. «Альянс краси» ніколи не стояв осторонь чужих проблем. Якщо у нас є можливість - ми завжди готові відгукнутися на допомогу », - Вадим ГЕРАЩЕНКО.Повернутися до списку

Інші новини

10 Жовтня 2016
Особливості осіннього догляду за шкірою
<p> Багато дівчат зауважують, що з приходом осені шкіра стає червоною, лущиться, більше помітні її недоліки. Для того, щоб цього уникнути, необхідно внести корегування в щоденний догляд. </p>
10 Жовтня 2016
Міцелярна вода - унікальне джерело очищення
Кожній жінці або дівчині добре знайомий момент, коли приходить час змивати свій макіяж після інтенсивного робочого або насиченого дня.
10 Жовтня 2016
Культурні традиції разом з «Альянсом краси»
«Альянс краси» бере активну участь у розвитку Вишгородського району, де знаходиться підприємство компанії, і часто приєднується до святкування різних заходів, які проходять в селах.