«Альянс краси» дарує дітям ігрові майданчики!

10 Жовтня 2016

Велика частина соціальної та благодійної діяльності компанії «Альянс краси» спрямована на розвиток і благополуччя дітей в Вишгородському районі Київської області.

  • «Альянс краси» дарує дітям ігрові майданчики!
  • «Альянс краси» дарує дітям ігрові майданчики!
  • «Альянс краси» дарує дітям ігрові майданчики!
  • «Альянс краси» дарує дітям ігрові майданчики!

Як відомо, сьогодні не кожне село може дозволити собі повноцінний дитячий ігровий майданчик. Найчастіше – це або один майданчик на весь населений пункт, або його взагалі немає.

Генеральний директор компанії «Альянс краси» Вадим Геращенко приділяє особливу увагу підтримці розвитку дітей: «Наше майбутнє покоління має рости, розвиватися, вчитися і жити в комфортних для них умовах. Ми повинні максимально забезпечити їм ці умови, щоб в майбутньому вони могли створити таке середовище і для нас».

У зв'язку з цим, «Альянс краси» порадував приємними подарунками найменших мешканців сіл Демидова й Тарасівщини, подарувавши їм справжні ігрові комплекси. Працівники компанії на чолі з керівником Вадимом Геращенко привезли для дитячих майданчиків спеціальну гірку, гойдалки та пісочницю, які найкраще підходять для дітей молодшого віку. Подарунок приємно здивував як малюків, так і дорослих. Тепер дітвора безперешкодно зможе проводити вільний час в улюбленому для них місці.Повернутися до списку

Інші новини

10 Жовтня 2016
«Альянс краси» на варті природоохоронної діяльності
Компанія «Альянс краси» протягом свого існування активно піклується про охорону навколишнього середовища. Одне з важливих напрямків в роботі підприємства займає природоохоронна діяльність.
10 Жовтня 2016
«Альянс краси» на шляху благодійності
Одним із важливих напрямків діяльності Фармацевтичного науково-дослідного центру «Альянс краси» є благодійність.
10 Жовтня 2016
Обліпиха - цілюще джерело жіночої краси
Усім нам ще з дитинства добре знайомий приємний аромат і особливий смак яскравої та сонячної обліпихи. Хто не пам'ятає запашний обліпиховий бабусин чай або солодке варення, які були «панацеєю» від усіх існуючих застуд?!